KUCHYNE - CASAdesign Slovakia

Kuchyne

CASAdesign

Luxury kitchens and furniture

KUCHYNE

KUCHYNE - CASAdesign

KUCHYŇA BOLA ODJAKŽIVA NAJDÔLEŽITEJŠOU MIESTNOUSŤOU KAŽDEJ DOMÁCNOSTI A CENTROM RODINNÉHO ŽIVOTA - STRETÁVATE SA TU S CELOU RODINOU PRI VEČERI, ZABÁVATE SA S PRIATEĽMI, ALEBO KŔMITE SVOJHO DOMÁCEHO MILÁČIKA. PRETO POTREBUJETE KUCHYŇU, KTORÁ BUDE SPOĽAHLIVÁ, FUNKČNÁ, A ZÁROVEŇ PASTVOU PRE OČI.

KUCHYNE CASAdesign KOMBINUJÚ SPOĽAHLIVOSŤ S INOVÁCIOU A FUNKČNOSŤ SO ŠTÝLOM TAK, ABY VYHOVELI VKUSU KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA. POUŽÍVAME NAJNOVŠIE DOSTUPNÉ TECHNOLÓGIE RENOMOVANÝCH ZNAČIEK, AKO HETTICH, BLUM, ČI INÝCH, A TÝM VÁM DOKÁŽEME ZARUČIŤ KOMFORT, FUNKČNOSŤ A NAJVYŠŠIU KVALITU. SPOLUPRACUJEME S TAKÝMI PARTNERMI AKO MIELE, AEG, ELICA, BOSCH, WHIRLPOOL ATĎ., A DO

KAŽDEJ KUCHYNE VYBERÁME SPOTREBIČE, KTORÉ ŠETRIA ENERGIU, NO ZÁROVEŇ PRACUJÚ EFEKTÍVNE, PRÁVE TAK, ABY BOL VÁŠ ŽIVOT JEDNODUCHŠÍ. KAŽDÚ KUCHYŇU NAVRHUJEME V SPOLUPRÁCI S KLIENTOM, S OHĽADOM NA JEHO VKUS, POTREBY A FINANČNÉ MOŽNOSTI. PONÚKAME NAOZAJ ŠIROKÉ SPEKTRUM POVRCHOVÝCH ÚPRAV A DEKOROV A POMÁHAME VÁM VYBRAŤ PRÁVE TAKÉ SÚČASTI, KTORÉ VYHOVUJÚ VAŠIM POŽIADAVKÁM. NAŠIM PRVORADÝM CIEĽOM JE BEZKONKURENČNÁ KVALITA A ŠPIČKOVÝ, EFEKTÍVNY A PROFESIONÁLNY SERVIS. VYTVORÍME VÁM VIZUÁLNY NÁVRH VAŠEJ KUCHYNE, POMÔŽEME VÁM S VÝBEROM TECHNOLÓGIÍ A SYSTÉMOV, NARHNEME VÁM VÝBER KUCHYNSKÝCH PROGRAMOV A VYROBENÚ KUCHYŇU VÁM PRÍDEME NAMONTOVAŤ.

VAŠU KUCHYŇU VÁM PROSTO NA MIERU UŠIJEME, A VY LEN POČKÁTE, KÝM VÁM JU HOTOVÚ PRINESIEME. AK CHCETE MAŤ NADČASOVÚ KUCHYŇU, KTORÁ BUDE ŽIŤ S VAMI A VAŠOU RODINOU, CASAdesign JE PRESNE TO, ČO HĽADÁTE.

KUCHYNSKÉ SPOTREBIĆE

CASAdesign Slovakia s.r.o. Copyright 2011 / +421 (0)903 208 206 • info@casadesign.sk


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.