KUCHYNE - CASAdesign Slovakia

NEWS

CASAdesign

Luxury kitchens and furniture

CASAdesign a MIELE

RADI BY SME VÁS INFORMOVALI, ŽE SPOLOČNOSŤ CASAdesign SLOVAKIA s.r.o. ÚSPEŠNE PODPÍSALA ZMLUVU O SPOLUPRÁCI SO SPOLOČNOSŤOU MIELE s.r.o., A STALA SA TAK AUTORIZOVANÝM PREDAJCOM VÝROBKOV TEJTO LUXUSNEJ ZNAČKY NA ÚZEMÍ SR.

FIRMA MIELE JE NEMECKÝ VÝROBCA VYSOKO KVALITNÝCH ELEKTRICKÝCH PRÍSTROJOV PRE DOMÁCNOSŤ A PRÍSTROJOV PRE PROFESIONÁLNE VYUŽITIE. SÍDLO FIRMY JE V NEMECKOM GÜTERSLOH. FIRMA BOLA ZALOŽENÁ V ROKU 1899 A ODVTEDY JE V RODINNOM VLASTNÍCTVE. JEJ ZAKLADATEĽMI BOLI CARL MIELE A REINHARD ZINKANN. DNES STOJÍ VO VEDENÍ SPOLOČNOSTI UŽ ŠTVRTÁ GENERÁCIA. OD SVOJHO ZALOŽENIA MÁ FIRMA AKO SVOJE MOTTO BYŤ„STÁLE LEPŠÍ“. JE TO AMBICIÓZNA ZÁSADA, ZA KTOROU SA SKRÝVAJÚ VYSOKÉ NÁROKY, KTORÉ FIRMA KLADIE NA SEBA A NA SVOJE PRODUKTY. NEUSTÁLE NA SEBE PRACOVAŤ A ZLEPŠOVAŤ SA, A TÝM BYŤ LEPŠÍ NEŽ OSTATNÍ. TÁTO ZÁSADA NIE JE LEN PRÁZDNOU FRÁZOU. JE TO SPÔSOB NAZERANIA NA SVET, KTORÝ JE KAŽDODENNE VYUŽÍVANÝ VEDENÍM FIRMY I JEJ SPOLUPRACOVNÍKMI.

CASAdesign NAVŠTÍVILA EUROCUCINU 2012 - MILANO

EUROCUCINA JE NAJVAČŠIA A NAJPRESTÍŽNEJŠIA VÝSTAVA KUCHÝŇ NA SVETE. KAŽDÉ DVA ROKY JE SÚČASŤOU NAJDOLEŽITEJŠIEHO VEĽTRHU NÁBYTKU S NÁZVOM SALONE INTERNAZIONALE DEL MOBILE.V TALIANSKEJ MEKKE DESIGNU V MILANE. AK BY STE HO CHCELI PREJSŤ CELÝ, MUSELI BY STE NAVŠTÍVIŤ 2 479 VYSTAVOVATEĽOV, KTORÍ VYSTAVOVALI NA PLOCHE CEKOM 209 000 ŠTVORCOVÝCH METROV. EUROCUCINA ZDRUŽUJE NA JEDNOM MIESTE TO NAJLEPŠIE, ČO MOŽU TALIANSKI AJ SVETOVÍ VÝROBCOVIA KUCHÝŇ PONÚKNUŤ. KAŽDÝ Z NICH SA SNAŽÍ PRINIESŤ NIEČO NOVÉ, JEDINEČNÉ A FENOMENÁLNE. TO, ČO TU UVIDÍTE, UDÁVA TREND V KUCHYNSKOM DESIGNE A TECHNOLÓGIÁCH NA NAJBLIŽŠÍCH NIEKOĽKO ROKOV.

DOŽIVOTNÁ ZÁRUKA !!!

CASA DESIGN VÁM AKO PRVÁ PRINÁŠA CELOŽIVOTNÚ GARANCIU KVALITY SPOLOČNOSTI HETTICH, KTORÁ JE JEDNÝM Z NAJVAČŠÍCH SVETOVÝCH VÝROBCOV NÁBYTKOVÉHO KOVANIA A UŽ VIAC AKO STO ROKOV VYVÍJA A VYRÁBA INOVATÍVNE A KVALITNÉ PRODUKTY PRE SKVELÝ NÁBYTOK. VÝROBKY SPOLOČNOSTI HETTICH SÚ NA CELOSVETOVEJ ŠPIČKE DESIGNU, INOVÁCIÍ A TECHNOLÓGIÍ. PRE VÁŠ POKOJ A ISTOTU POSKYTUJE SPOLOČNOSŤ HETTICH NA VYBRANÉ VÝROBKY CELOŽIVOTNÚ GARANCIU KVALITY. JE NEPRAVDEPODOBNÉ, ŽE BY SA NA VÝROBKU SPOLOČNOSTI HETTICH VYSKYTLA V PRIEBEHU JEHO ŽIVOTNOSTI NEJAKÁ VADA. AK BY SA VŠAK NAPRIEK TOMU VADA VYSKYTLA, VĎAKA CELOŽIVOTNEJ GARANCII KVALITY VÁM SPOLOČNOSŤ HETTICH VADNÝ VÝROBOK VYMENÍ ZA INÝ - BEZCHYBNÝ. POUŽITÍM KOVANIA ZNAČKY HETTICH VO VAŠOM NÁBYTKU SI ZABEZPEČÍTE MAXIMÁLNU FUNKČNOSŤ V ŠTÝLOVOM PREVEDENÍ A NAVIAC POKOJ A ISTOTU PO CELÚ DOBU, POČAS KTOREJ BUDETE NÁBYTOK S VÝROBKAMI HETTICH VLASTNIŤ.

GENERÁLNY DODÁVATEĽ - MOBART

GENERÁLNYM DODÁVATEĽOM SPOLOČNOSTI CASADESIGN JE SPOLOČNOSŤ MOBART, KTORÁ MÁ DLHOROČNÚ PRAX V OBLASTI PREDAJA NÁBYTKOVÉHO KOVANIA A SYSTÉMOV. V JEJ PORTFÓLIU SA NACHÁDZAJÚ PRODUKTY NEMECKÝCH A TALIANSKYCH ZNAČIEK, KTORÉ SÚ ZÁRUKOU KVALITY KAŽDÉHO KUSU NÁBYTKU, KTORÝ PRE VÁS VYROBÍME. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!

WHAT`S NEW?

CASAdesign Slovakia s.r.o. Copyright 2011 / +421 (0)903 208 206 • info@casadesign.sk


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.