KUCHYNE - CASAdesign Slovakia

CASAdesign

Luxury kitchens and furniture

STOLY

LUXUSNÉ STOLY - CASAdesign

STÔL UŽ NEMUSÍ BYŤ NEVYHNUTNE IBA NEZAUJÍMAVOU SÚČASŤOU VAŠEJ JEDÁLNE ČI KUCHYNE. ČISTOTA A JEDNODUCHOSŤ - TO SÚ HLAVNÉ ČRTY EXKLUZÍVNYCH STOLOV CASADESIGN. DOMINANTNÝMI MATERIÁLMI SÚ HLINÍK, NEREZ, CHROM A SKLO, KTORÉ PATRIA V SÚČASNOSTI K TOP MATERIÁLOM V DESIGNE STOLOV, A ZÁROVEŇ ZARUČUJÚ VYSOKÚ ODOLNOSŤ A TRVÁCNOSŤ KAŽDÉHO STOLA.

OKREM JEDÁLENSKÝCH STOLOV PRE VÁS PRIPRAVUJEME AJ KOLEKCIU MODERNÝCH DESIGNOVÝCH KONFERENČNÝCH STOLÍKOV, KTORÝCH SPOLOČNÝM ZNAKOM JE OPÄŤ JEDNODUCHOSŤ, ELEGANCIA A LUXUS, ČI UŽ V POUŽITÝCH MATERIÁLOCH, ICH KOMBINÁCIÁCH A TVAROCH.

TECHNICKÉ INFORMÁCIE

V NAŠEJ MODELOVEJ RADE SA MOMENTÁLNE NACHÁDZA PÄŤ MODELOV, U KTORÝCH DOMINUJE MINIMALISTICKÝ DESIGN. PODNOŽE SÚ VYRÁBANÉ Z VYSOKOKVALITNÉHO HLINÍKA S POVRCHOVOU ÚPRAVOU V TROCH PREVEDENIACH, A TO NEREZ, HLINÍK A CHRÓM. VĎAKA UNIKÁTNEJ TECHNOLÓGII U NAŠÍCH STOLOV NEVIDNO SKRUTKY V SPOJOCH, LEN HLADKÝ ROHOVÝ SPOJ, ČO DÁVA STOLOM LUXUSNEJŠÍ VZHĽAD. VYSOKÚ PEVNOSŤ V SPOJOCH A POUŽITÉHO MATERIÁLU ZARUČUJÚ TESTY NA 500 KG HMOTNOSTI VERTIKÁLNEHO TLAKU.

PONÚKAME VÁM TRI ZÁKLADNÉ ROZMERY:

800 X 1200, 800 X 1500, 800 X 1800mm

VÝŠKA STOLA : 750mm

VRCHNÁ DOSKA: DREVO, LAMINO, SKLO.

ZÁKAZKOVÁ VÝROBA

AK BY SA VO VAŠICH PRIESTOROCH VYNÍMAL STÔL MENŠÍ, ALEBO NAOPAK VAŠE PRIESTORY VYŽADUJÚ VÄČŠÍ STÔL, ALEBO HO CHCETE POUŽIŤ NAPRÍKLAD VO VAŠEJ MODERNE ZARIADENEJ KANCELÁRII AKO PRACOVNÝ STÔL, NA ZÁKAZKU VÁM VIEME VYROBIŤ STÔL PODĽA VŠETKÝCH VAŠICH POŽIADAVIEK NA ROZMERY AJ VZHĽAD. VAŠEJ FANTÁZII SA MEDZE NEKLADÚ.

CASAdesign Slovakia s.r.o. Copyright 2011 / +421 (0)903 208 206 • info@casadesign.sk


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.