KUCHYNE - CASAdesign Slovakia

CASAdesign

Luxury kitchens and furniture

DOPLNKY

DESIGN V KUCHYNI

KUCHYŇA UŽ DÁVNO NIE JE LEN MIESTOM, KDE SA VARÍ A PEČIE. STÁLE ČASTEJŠIE SA STÁVA PRÁVE TOU MIESTNOSŤOU, KDE TRÁVIME NAJVIAC ČASU. PONÚKA NÁM PRIESTOR PRE RODINNÉ OSLAVY, ČI POSEDENIA S PRIATEĽMI. PRINÁŠAME VÁM DOPLNKY ZNÁMYCH DESIGNÉROV, KTORÝMI MÔŽETE OBOHATIŤ SVOJ DOMOV. ČI TÚŽITE PO ELEGANTNÝCH KVETINÁČOCH NA BYLINKY, LUXUSNÝCH KORENIČKÁCH, VESELÝCH PARTY POHÁRIKOCH, PRAKTICKÝCH POMOCNÍKOCH ALEBO MODERNOM RIADE, NECHAJTE SA INŠPIROVAŤ NAŠOU PONUKOU. NÁBYTOK SA STÁLE MODERNIZUJE, ALE NECH JE VAŠA KUCHYŇA ZARIADENÁ VO VIDIECKOM ŠTÝLE, PESTROFAREBNE ALEBO MODERNE, DOPLNKY JEJ DODAJÚ TÚ PRAVÚ ATMOSFÉRU A POCIT POHODLIA.

KLIKNUTÍM NA LOGO "JOSEPH-JOSEPH" A "SAGAFORM" SI POZRITE KATALÓG.

JOSEPH - JOSEPH

DVOJIČKY RICHARD A ANTHONY JOSEPH ZALOŽILI SPOLOČNOSŤ JOSEPH-JOSEPH V ROKU 2003. SKOMBINOVALI SVOJE SKÚSENOSTI V OBLASTI PRODUKTOVÉHO DESIGNU A PODNIKANIA. ICH JEDINEČNÁ SCHOPNOSŤ SKĹBIŤ FORMU S FUNKČNOSŤOU IM PRINIESLA SVETOVÉ UZNANIE A MNOHO OCENENÍ V OBLASTI DESIGNU. V SÚČASNOSTI JE TÁTO PROSPERUJÚCA SPOLOČNOSŤ SVETOVO ZNÁMA NAJMÄ VÝROBOU NAJŠÝLOVEJŠÍCH A TECHNICKY INOVATÍVNYCH KUCHYNSKÝCH DOPLNKOV A RIADU, KTORÉ SA POHODLNE POUŽÍVAJÚ. JOSEPH-JOSEPH SA STALA JEDNOU Z NAJRÝCHLEJŠIE RASTÚCICH SPOLOČNOSTÍ NA SVETOVOM TRHU.

AK PATRÍTE K ĽUĎOM S DOBRÝM

VKUSOM A MÁTE RADI PRAKTICKÉ

VECI, VÝROBKY TEJTO SPOLOČNOSTI

SI URČITE ZAMILUJETE.

SAGAFORM

SAGAFORM JE ŠKANDINÁVSKA SPOLOČNOSŤ, KTOREJ CIEĽOM JE USPOKOJIŤ POTREBY VŠETKÝCH SVOJICH ZÁKAZNÍKOV. DÔRAZ KLADIE NA PRAKTICKÉ VYUŽITIE SVOJICH PRODUKTOV A ORIGINÁLNY ŠKANDINÁVSKY DESIGN. ČI CHCETE PRIPRAVIŤ PRÍJEMNÝ RODINNÝ OBED, ŠTÝLOVÚ VEČERU PRE SVOJICH PRIATEĽOV, ALEBO PRIVÍTAŤ NOVÉHO SUSEDA, ALEBO SI LEN JEDNODUCHO CHCETE UŽÍVAŤ KAŽDÝ DEŇ - SAGAFORM JE TO PRAVÉ PRE VÁS. PRINÁŠA VÁM DOPLNKY, KTORÉ SÚ ORIGINÁLNE, POTEŠIA KAŽDÉ

OKO A SPRÍJEMNIA VÁM VÁŠ POBYT V KUCHYNI.

CASAdesign Slovakia s.r.o. Copyright 2011 / +421 (0)903 208 206 • info@casadesign.sk


Flash website powered by MotoCMS - a Flash Templates provider.